Demand Enerji Servisleri ve Teknolojileri

Demand Enerji Servisleri ve Teknolojileri

Endüstriyel tesisler ve enerji üretim tesislerinde, enerjinin tedariki , üretimi, form dönüşümü , işletme içerisinde enerji dağıtımı ve enerjinin tüketim noktalarındaki kullanımı süreçlerinde maksimum verimlilik-minimum kayıp hedefinin gerçekleştirilmesi ve sürdürülebilir kılınması amacıyla kurulmuş dinamik, tecrübeli ve uluslararası standartları referans alan mühendislik kadrosuyla sektörün fark yaratan lider kuruluşudur.

 

Enerji sistemlerinde  Etüt, proje geliştirme, danışmanlık, mühendislik, tasarım, ürün satışı ve anahtar teslim uygulama konularındaki  yetenekleri ve mühendislikten ödün vermeyen yapısı firmamızın belirleyici gücünü oluşturmaktadır.

 

İnsana ve çevreye saygıyı  odağına almış  Demand Enerji , "verimlilikte sürdürülebilirlik" ilkesini tüm süreçlerinde  baş köşeye koymaktadır

 

Demand Enerji olarak, gelişen teknolojileri ileri mühendislik anlayışımız ile bir araya getirip endüstriyel tesisler ve enerji üretim tesislerinin hizmetine sunmaktayız.

 

Kendimizi ve şirketimizi literatür, ürün ve hizmet  bakımından sürekli güncel tutarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına daha iyiye olan yolculuğumuza hiç durmadan devam edeceğiz.

 

Dün olduğu gibi bundan sonra da ,ölçmeyi ve veriyi baz alan, mühendislik hesaplarına ve ilgili standartlara  dayalı, gerçekten verimliliğe ve sürdürülebilirliğe katkısı olan projeler geliştireceğimizi taahhüt ediyoruz.